Joukkueet 

Joukkueet kaudelle 2022:

RPpesis aikuisten harrasteporukka/ Räpsä Cup

Jaakko Söderström, soderstromjaakko@gmail.com

RPpesis Miesten aluesarja

Mikko Antinluoma, mikkoantinluoma@gmail.com

Naisten maakuntasarja

Anni Raiko, anni.raiko@raiko.fi
Heta Söderström, heta.sode@gmail.com



RPpesis Juniorit: 

D-pojat 

Valmentaja: Eeva-Liisa Huovinen p. 0415063797, ematikka@hotmail.com
Valmentaja: Joni Peippo p.0443311123,  peippo.joni@gmail.com

Valmentaja: Racel Sirola, p.0443334434, racel.sirola@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Tuire Peippo tuire.peippo@gmail.com

D-tytöt

Valmentaja: Tuomas Erkkylä

Valmentaja: Kristiina Kurki: kristiina.kurki@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Susanna Kankaanpää p. 0408339490 email:
susakankaanpaa@gmail.com

B- pojat 

Valmentaja: Petri Tiittanen

petritiit@gmail.com

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Valmentaja: Mikko Saarenmaa

Joukkueenjohtaja: Tara Mattila  

puh. 040 1972404

tara.mattila@gmail.com

























RUSKON KOTIPELIT PELATAAN MAUNUN KOULUN KENTÄLLÄ, OSOITTEESSA TALKOOTIE 5, 21290 RUSKO.